درباره گروه صنایع ون وود

 wpc logo sشرکت ون وود با استعانت از خداوند متعال در سال 1382 در زمینه صنعت چوب و فرآورده های چوبی آغاز به کار نمود و پس از کسب چندین سال تجربه، فعالیت خود را بر روی محصول چوب‌ پلاستیک بعنوان یک محصول سبز و دوست دار محیط زیست متمرکز گردانید.
هم اکنون گروه ون وود با استفاده از کادری مجرب و متخصص و با هدف حفظ جنگل ها و محیط زیست به دانش فنی تولید این نوع کامپوزیت ها دست یافته و با راه اندازی خطوط تولید این محصول، گامی بلند در زمینه ارتقاء این صنعت برداشته است.

همچنین گروه ون وود آمادگی دارد در صورت سفارشات بالای 4000 متر مربع، محصولات را بنا بر رنگ ها و با فرمولاسیون خاص مورد نظر مشتری تولید نماید.

ضمنا این گروه توانایی ساخت آلاچیق با wpc ،باطراحی انحصاری گروه van wood  را داشته و در محوطه سازی نیز طرحهای جدید و زیبایی را دارد ، که توسط تیم طراح این گروه قبل از اجرا ،شما میتوانید کار را به صورت 3D دیده و نظرات خود را بیان نمایید.

جهت سفارشات و یا مشاوره با گروه ون وود تماس بگیرید.

 سربلندی و موفقیت شما عزیزان را از خداوند منان خواستاریم

 برای مشاهده رزومه و گواهینامه های شرکت ون وود کلیک نمایید

rezoomehشرکت ون وود با استعانت از خداوند متعال در سال 1382 در زمینه صنعت چوب و فرآورده های چوبی آغاز به کار نمود و پس از کسب چندین سال تجربه، فعالیت خود را بر روی محصول چوب‌ پلاستیک بعنوان یک محصول سبز و دوست دار محیط زیست متمرکز گردانید. هم اکنون گروه ون وود با استفاده از کادری مجرب و متخصص و با هدف حفظ جنگل ها و محیط زیست به دانش فنی تولید این نوع کامپوزیت ها دست یافته و با راه اندازی خطوط تولید این محصول، گامی بلند در زمینه ارتقاء این صنعت برداشته است.

 

رزومه شرکت