گیاهان مناسب برای روف گاردن

wpc roofgarden 20قبل از طراحی و اجرای فضای سبز حتما باید بررسی شود که متناسب با آب و هوای موجود در محل و خاک استفاده شده در پشت بام چه نوع گیاهی به صلاح می‌باشد

 


به صورت کلی اگر پشت بام ساختمان در حالتی قرار دارد که نور کافی به آن می‌تابد می‌توان از گیاهانی استفاده کرد که در مقابل نور خورشید لذت بیشتری می‌برند. مورد دیگری که باید دقت کافی به آن داشت مقاومت گیاه در برابر باد و باران می‌باشد یعنی اگر پشت بام در مکانی قرار دارد که در معرض باد و باران شدید قرار دارد نمی‌توان از گیاهانی استفاده کرد که استحکام و مقاومت کمتری دارند.

wpc roofgarden 15
نکته دیگری که در مبحث گیاهان مناسب برای روف گاردن جا دارد مطرح شود میزان رشد گیاهان و درختچه‌های تزیینی می‌باشد، اگر در فضای پشت‌بام از گیاهانی استفاده شود که رشد سریعی دارند و به سرعت در معرض آفتاب بزرگ می‌شوند، این مسئله موجب خواهد شد که مالک با فاصله زمانی کوتاهتر مجبور شود آنها را کوتاه کرده و شاخ و برگ‌های اضافی را حذف نماید و این موضوع علاوه بر ایجاد زحمت و هزینه ظاهر کار را نامطلوب جلوه می‌کند.

 ون وود با داشتن تیم تخصصی به شما بهترین مشاوره ها را در زمینه انواه گل ها و گیاهان زینتی به شما ارائه می نماید.

wpc.ir

02126753345

09833603809

 

rezoomehشرکت ون وود با استعانت از خداوند متعال در سال 1382 در زمینه صنعت چوب و فرآورده های چوبی آغاز به کار نمود و پس از کسب چندین سال تجربه، فعالیت خود را بر روی محصول چوب‌ پلاستیک بعنوان یک محصول سبز و دوست دار محیط زیست متمرکز گردانید. هم اکنون گروه ون وود با استفاده از کادری مجرب و متخصص و با هدف حفظ جنگل ها و محیط زیست به دانش فنی تولید این نوع کامپوزیت ها دست یافته و با راه اندازی خطوط تولید این محصول، گامی بلند در زمینه ارتقاء این صنعت برداشته است.

 

رزومه شرکت