ویژگی ویلا یا خانه های چوبی گروه ون وود

ویژگی ویلای چوبی گروه ون وود

ساخت ویلای چوبی

ویلای چوبی از جمله قدیمی ترین مصالحی است که انسان از آن برای صنعت ساختمان سازی استفاده میکند و این متریال در تمام نقط دنیا وجود داشته و چون مقاومت بالایی داشته و پر کاربرد ترین متریال در ساختمان میباشد همیشه مورد توجه بوده است و هرگز جایگزینی برای آن وجود نداشته است و به همین دلیل از آن برای ساخت ویلا پیش ساخته استفاده می گردد.حال نگاه کلی به ویژگی چوب و ویلای چوبی داریم و این که چرا با گذشت هزاران سال با از این مصالح زیبا و مطمئن در ساختمان و در زندگی استفاده میگردد.

 

هزینه ساخت ویلا چوبی

برای ساخت خانه چوبی اولین گام برآورد هزینه و نحو ساخت یک ویلای چوبی بر حسب ایده شما می باشد. امکان ساخت خانه های چوبی فوق العاده زیبا مطابق با استانداردها و با متریال های متنوع میباشد. برای دریافت قیمت ساخت ویلای چوبی باید از مراحل ساخت و نوع اسکلت ساخت ویلا آشنایی پیدا کنید و مهم ترین بخش در قیمت ویلا نوع چوب و سیستم نگهداری از این ویلا ها در قیمت ویلا بسیار تاثیر گذار میباشد،در زیر به عوامل موثر در تعیین قیمت ساخت ویلای چوبی ذکر میشود:

 . نوع چوب مصرفی در نمای ساختمان

 . ساخت ویلا چوبی به صورت مدولار یا ویلای تمام چوب

 . سیستم اعلام و اطفا حریق در کل ساختمان

 . رنگ مخصوص چوب در نمای بیرونی ساختمان

 . ساخت ویلا دوبلکس یا یک طبقه بودن ویلا

مزایا و معایب ویلای چوبی

مزایای ویلای چوبی :

ضد زلزله بود ساختمان

عایق حرارتی و صوتی بالا

پیش ساخته بود سازه

مقاومت بالا نسبت به سازه بتنی

طول عمر طولانی

زیبایی منحصربفرد

حس زیبا و گرم چوب

معایب ویلای چوبی :

احتیاج به نیروی متخصص در ساخت

قابل اشتعال بودن (که البته با مواد میشود کندسوز کرد)

تعداد طبقات کم

مزایای ویلای چوبی

چوب بهترین مصالح در صنعت ساختمان می باشد عایق صوتی فوق العاده بوده که از انتقال سر و صدا جلوگیری می کند و محیطی آرام فراهم می نماید. در حال حاضر در ساخت ویلا از این متریال در بیشتر کشورها از آن استفاده میشود و در صنعت ساختمان های مدرن هم  از چوب به صورت ترکیب با سایر مصالح به دلیل زیبایی استفاده می شود.

هنگامی که چوب بر روی پوشش دیوار قرار میگیرد به میزان زیادی از انتقال سرو صدا (عایق صوت)جلوگیری می کنند این را میتوان از خاصیت چوب دانست که ضریب انتقال صدا در آن بسیار ناچیز می باشد.

گروه ون وود بهترین مشاوره را در امر خرید مناسب ترین چوب به شما ارائه مینماید.

وزن بسیار سبک

چوب به دلیل خواصی که دارد در مقایسه با سایر مصالح ساختمانی وزن بسیار سبکی دارد و شکل دهی بسیار اسان داشته و به راحتی حمل و نقل می شود. در واقع چون از طبیعت گرفته میشود و به محیط زیست آسیبی نمی رساند و در تمام نقاط دنیا یافت میشود.

صرفه جویی در مصرف انرژی

چوب علاوه بر عایق صوتی از عایق حرارتی فوق العاده برخوردار است و چون ماهیت گرمایشی داشته و در فضای خانه گرما می بخشد.

 بهتر است این نکته را بدانید که سازه های چوبی به میزان قابل توجه از گرمای لازم برخوردارند و نیازی به مصرف بی رویه انرژی نخواهند داشت و به همین دلیل از آن برای ساختمان سازی استفاده می شود و از هدر رفت انرژی جلوگیری به عمل می آید.

ارزان قیمت بودن

چوب به دلیل فراوانی و نیاز نداشتن به مواد اولیه همیشه در دسترس بوده و جز مصالح ارزان بوده  و هست لازم به ذکر است که با گرم شدن هوای زمین و نابودی جنگل ها مساحت جنگل ها رو به کاهش است و این خود عاملی برای افزایش قیمت بهای چوب شده است . با این وجود چوب بهترین متریال در طراحی ویلای لوکس است و حس ارامش و شادابی را به ساختمان میبخشد.(لازم بذکر است چوب های مصرفی در خانه های چوبی ساخته شده توسط گروه ون وود مستقیما از بهترین جنگل های روسیه وارد میگردد که خود عامل مهمی در کیفیت ارائه شده توسط گروه ون وود می باشد).

زیبایی فوق العاده

چوب به دلیل داشتن بافت طبیعی و بی نظیر، رنگ و بوی خاصی به معماری  می بخشد و در زیبایی فضا داخل به ترکیب شدن با دیگر سازه همخوانی داشته چوب نماد طبیعت است و حسی از آرامش منتقل می کند.حتی برخی از گونه ها دارای عطری بسیار دلنشین هستند.

استفاده آسان

ساخت ویلای چوبی که اسکلت اصلی آن ها چوب است در مقایسه با ویلا های سنتی سرعت اجرای بالاتری داشته و سریع تر پیش میرود و برشکاری و فناوری آن، قبل نصب به وسیله دستگاه انجام میشود و به صورت پیش ساخته نصب میگردد از این رو استفاده از آن سریع و آسان می باشد

متناسب با شرایط مختلف آب و هوایی

ویلای چوبی در تمام نقاط دنیا ساخته شده است به همین علت است که در تمام نقاط آب و هوایی از آن می توان استفاده کرد، چه در مناطق گرم و خشک مناطق شرجی یا رطوبتی و معتدل از این رو در کشور ما هم به همین شکل است.

دوستدار محیط زیست

به توجه به این که چوب خود از طبیعت گرفته شده است و تغییر شکلی پیدا نکرده و در طبیعت هم بازیافت میشود بهترین متریالی هست که دوستدار طبیعت بوده و تجدید پذیر می باشد و تغییر شکل نداده و در طول زمان به همان شکل باقی می ماند.

گروه ون وود تولید کننده بهترین خانه های چوبی در ایران با ضمانتنامه.

 wpc.ir

02126753345

09383603809

 

 

rezoomehشرکت ون وود با استعانت از خداوند متعال در سال 1382 در زمینه صنعت چوب و فرآورده های چوبی آغاز به کار نمود و پس از کسب چندین سال تجربه، فعالیت خود را بر روی محصول چوب‌ پلاستیک بعنوان یک محصول سبز و دوست دار محیط زیست متمرکز گردانید. هم اکنون گروه ون وود با استفاده از کادری مجرب و متخصص و با هدف حفظ جنگل ها و محیط زیست به دانش فنی تولید این نوع کامپوزیت ها دست یافته و با راه اندازی خطوط تولید این محصول، گامی بلند در زمینه ارتقاء این صنعت برداشته است.

 

رزومه شرکت