خانه چوبی

شرکت ون وود مجربترین و با کیفیت ترین شرکت در زمینه تولید و ساخت خانه های چوبی، کلبه های چوبی و ویلاهای (تمام چوب) بیش از 15سال سابقه مفید در زمینه تولید خانه های چوبی چندین پروژه ی ویلایی اجرا شده در سراسر کشور امکان اجرای کلبه چوبی در تمامی شهر‌های ایران و در تمامی اقلیم‌های آب و هوایی وجود دارد. شما می‌توانید کلبه چوبی را برای هر یک از شهر های ایران با آب و هوایی کاملا متفاوت سفارش دهید.

جهت مشاهده نمونه پروژه اجرا شده خانه چوبی روی لینک زیر کلیک فرمایید.

نمونه پروژه های خانه چوبی

 

نوع چوب خانه چوبی ون وود :

پر واضح است که چوب انتخابی و کیفیت آن برای ساخت خانه‌های چوبی باید در اولویت باشد، از این رو انتخاب چوب مناسب که از هر لحاظ بتواند دلخواه صاحب خانه و حتی محیط اطراف باشد، از اهمیت زیادی برخوردار است. ما در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی را در خصوص چوب‌های درختان مختلف که از آنها می‌توان در ساخت انواع خانه‌ی چوبی استفاده کرد، ارائه دهیم.
از جمله چوب‌هایی که برای ساخت و ساز خانه چوبی بسیار مناسب است:

• چوب آکاسیا
• چوب black locust
• چوب سایپرس
• چوب Douglas-Fir
• چوب درخت ون
• چوب درخت ایپه
• چوب رد وود
• چوب درخت ساج
• چوب بلوط سفید
• چوب روسی

 

در شرکت ون وود جهت تولید و ساخت خانه های چوبی با کیفیت و منحصر به فرد از چوب های روسی استفاده میکند.
جهت مشاهده و اطلاع از ترمو وود روی لینک زیر کلیک فرمایید:

https://www.wpc.ir/%D9%85%D8%AD%D8%B5%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AA/%D8%AA%D8%B1%D9%85%D9%88-%D9%88%D9%88%D8%AF

طراحی کلبه چوبی:

ظاهر یک سازه تاثیرگذارترین المان در طراحی و ساخت آن است. هنر معماری، امروزه پیشرفت زیادی کرده است. شما می‌توانید کلبه‌ی چوبی خود را مطابق با رویاهای خود سفارش سازی کنید. حال ممکن است کلبه‌های چوبی معمولی و کلاسیک را پسند کرده و یا کلبه‌های امروزی با اشکال متفاوت و مدرن معاصر رویای شما را محقق کند.
کلبه‌های چوبی دارای مشخصه‌های مختلفی هستند که آن‌ها را از یکدیگر متفاوت می‌سازد و در طراحی کلی آن‌ها تاثیر مستقیم دارند. یکی از این ویژگی‌ها متراژ این سازه‌های چوبی است. به‌طور کلی به سازه‌های چوبی با اندازه‌ی بزرگ، ویلا و به سایر آن‌ها با متراژ کوچک‌تر کلبه اطلاق می‌شود. همچنین اغلب به سازه‌های کوچک‌تر، آلاچیق گفته می‌شود.
جهت اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

02126753345
02126753686
09383603809
جهت مشاهده و اطلاعات عمومی درباره خانه های چوبی (سازه های چوبی) ون وود از طریق لینک زیر اقدام فرمایید:
https://www.wpc.ir/%D9%86%D9%85%D9%88%D9%86%D9%87-%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%98%D9%87-%D9%87%D8%A7/309-%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%98%D9%87-%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%DA%86%D9%88%D8%A8%DB%8C-%D8%AF%D9%85%D8%A7%D9%88%D9%86%D8%AF

در کنار حس و حال خوبی که با حضور در خانه چوبی می توانید داشته باشید، مهم است که از ویژه گی های کلیدی یک خانه چوبی و تفاوت آن به نسبت خانه هایی که با گچ و سیمان ساخته می شوند، داشته باشید.


مزایای کلبه چوبی:

• خانه چوبی، عایقی استثنایی و مقاوم در برابر اتلاف انرژی(عایق صوت و حرارت):
برخی از مصالح ساختمانی مانند فولاد، مواد غیر آلی که احتراق پذیر نیستند، وقتی گرمایش می‌یابند منبسط می‌شوند که این باعث تضعیف و فروریختن سازه می‌شود. این در حالی است که چوب تقریباً رفتاری برعکس این حالت را داراست. وقتی گرم می‌شود (البته نه به بیش از حد دمای احتراقش)، چوب خشک می‌شود و واقعاً محکم‌تر می‌شود.
اگر می‌خواهید گرما (سرما) در خانه‌تان باقی بماند و می‌خواهید هزینه کمتری بابت گرمایش (سرمایش) خرج کنید، چوب جایگزینی فوق‌العاده برای آجر، سیمان، یا سنگ است.
• سرعت در ساخت خانه چوبی و صرفه جویی در هزینه و زمان:
خانه‌های چوبی امکان اصلاح آسان حین و بعد از فرآیند ساخت را دارا هست و این به خاطر راحتی، تطبیق پذیری و مقرون به‌صرفه بودنش است که آن را گزینه‌ای محبوب و ارزان کرده است. خانه‌های به شکل بتنی عایق شده، جهت تغییر سازه ساخته شده، ممکن است گران، مشکل آفرین و زمان‌بر باشد.
• طیف گسترده چوب برای ساخت خانه چوبی:
چوب می‌تواند به هر رنگی رنگ آمیزی گردد و می‌تواند درخشنده و صیقلی شود که موجب نمایش هر چه بیشتر ظرافت طبیعی‌اش گردد. چوب می‌تواند تراشیده و بریده شود، چسب و میخ بخورد.
چوب پتانسیل بسیار بالایی دارد و از نظر زیبایی شناختی دلپسند است و می‌تواند بسته به خلاقیت و رؤیاهای هر کسی به کار گرفته شود.
• ایمن، سبک، محکم و بادوام از مزایای چوب در ساختمان:
یکی از دلایلی که امروزه کماکان از چوب در ساختمان‌سازی استفاده می‌شود ایمنی، سبک بودن، محکم بودن و دوام برابر فشار است. یکی از ویژگی‌هایی که چوب دارد انعطاف زیاد آن است. موضوعی که در آجر وجود ندارد.

• چوب مقاوم در برابر آب:
در یک بررسی چوب خشک شده که رطوبت آن بین ۶ تا ۱۰ درصد بود به بیرون از خانه انتقال داده شد و بعد از یک سال رطوبت چوب به ۹ تا ۱۱ درصد رسید. در صورتی که در گونه‌های دیگر این عدد بین ۱۴ تا ۲۱ درصد رسیده است.از نتایج این تحقیق می‌توان نتیجه گرفت که اکثر چوب‌ها رطوبت را در خود جذب می‌کنند. اما تعدادی از سرسخت‌ترین و مقاوم‌ترین چوب‌ها گرایشی به جذب رطوبت ندارند.

 

• زنگ نزدن ویژگی اصلی چوب در ساختمان:
چوب هیچوقت زنگ نمی‌زند. برخلاف متریال‌های دیگر که در معرض آب و یا رطوب که قرار می‌گیرند این اتفاق برای آن‌ها رخ می‌دهد چوب از این داستان مستثنی است.

البته باید اشاره کرد که در مواردی چوب اکسید می‌شود ولی در مقایسه با متریال‌های دیگر بسیار ناچیز است. قابل ذکر است متریال‌هایی وجود دارند که زنگ نمی‌زنند ولی قیمت آن‌ها نسبت به چوب بسیار بالا است.

جهت مشاهده پروژه های اجرا شده ون وود بر روی لینک زیر کلیک فرمایید :

نمونه پروژه های خانه چوبی

همچنین جهت اطلاع از قیمت خانه چوبی ون وود تماس حاصل فرمایید:

تلفن تماس:

09383603809
02126753345
02126753686

rezoomehشرکت ون وود با استعانت از خداوند متعال در سال 1382 در زمینه صنعت چوب و فرآورده های چوبی آغاز به کار نمود و پس از کسب چندین سال تجربه، فعالیت خود را بر روی محصول چوب‌ پلاستیک بعنوان یک محصول سبز و دوست دار محیط زیست متمرکز گردانید. هم اکنون گروه ون وود با استفاده از کادری مجرب و متخصص و با هدف حفظ جنگل ها و محیط زیست به دانش فنی تولید این نوع کامپوزیت ها دست یافته و با راه اندازی خطوط تولید این محصول، گامی بلند در زمینه ارتقاء این صنعت برداشته است.

 

رزومه شرکت