روند توسعه و رشد صنعت چوب پلاستیک و پیش بینی های انجام شده

ravandpishraft smallpicامروزه بیشترین رشد در صنعت چوب پلاستیک را می توان به صنعت چوب پلاستیک کشور چین اختصاص داد.

همچنین تقاضای مصرف چوب پلاستیک در چین روز به روز در حال افزایش می باشد. صنعت چوب پلاستیک کشور چین دومین صنعت بزرگ تولید کننده این محصول بعد از آمریکا در جهان می باشد.

بر طبق پیش بینی ها، در سال 2015 چین 33 درصد از کل تولید چوب پلاستیک را به خود اختصاص خواهد داد که در این میان آمریکا نصف تولید چوب پلاستیک جهان را در اختیار دارد.

 بعد از چین کشور های جنوب شرق آسیا، روسیه، آمریکای جنوبی و هند پیشرفت های قابل توجهی در بازار چوب پلاستیک داشته اند.

یکی از بیشترین تولیدات چوب پلاستیک مربوط به کف پوش از طریق روش اکستروژن می باشد در حالی که هنوز از روش قالب گیری تزریقی هم استفاده می شود.

در اروپا تولید کف پوش چوب پلاستیک به بیشینه ترین مقدار خود رسیده است و این باعث شده است که تولید کننده گان سایر محصولات حاصل از چوب پلاستیک را مورد توجه قرار دهند. در همین راستا، به محصولاتی چون حصار، نرده و دیوار پوش چوب پلاستیک توجه زیادی شده است.

 

ravandpishraft

روند پیشرفت و توسعه بازار چوب پلاستیک از 2010 تا 2015

 

 

tolidjahani 2015

رشد و سهم تولید جهانی چوب پلاستیک در سال 2015

rezoomehشرکت ون وود با استعانت از خداوند متعال در سال 1382 در زمینه صنعت چوب و فرآورده های چوبی آغاز به کار نمود و پس از کسب چندین سال تجربه، فعالیت خود را بر روی محصول چوب‌ پلاستیک بعنوان یک محصول سبز و دوست دار محیط زیست متمرکز گردانید. هم اکنون گروه ون وود با استفاده از کادری مجرب و متخصص و با هدف حفظ جنگل ها و محیط زیست به دانش فنی تولید این نوع کامپوزیت ها دست یافته و با راه اندازی خطوط تولید این محصول، گامی بلند در زمینه ارتقاء این صنعت برداشته است.

 

رزومه شرکت