چگونه کپک ها و برخی قارچ ها می توانند بر روی چوب پلاستیک ساکن شوند؟

wpc sample 03ساکن شدن کپک ها و برخی قارچ ها بر روی چوب پلاستیک به سه دسته تقسیم می شود:

 اول، زمانی که کپک روی سطح چوب پلاستیک لکه های رنگی ایجاد می کند، اما سبب تخریب آن نمی شود و ساختار آن سالم باقی می ماند.

در چنین حالتی کپک از گرد و غبار و ذرات معلق در هوا تغذیه می کند و سطح چوب پلاستیک در چنین مواقعی فقط به عنوان مکان گسترش و استقرار کپک می باشد که علاوه بر چوب پلاستیک در چنین شرایطی کپک می تواند برروی هر سطحی رشد کند.

 

دوم، زمانی که کپک و قارچ های دیگر به طور جزئی برخی از ترکیبات سطحی چوب پلاستیک را مصرف می کنند.

 

سوم، زمانی که کپک و قارچ ها به الیاف سلولزی که به عنوان پرکننده (پودر چوب) در چند سازه چوب پلاستیک استفاده می شود، حمله می کنند که سبب افت ویژگی های مقاومتی آن می شوند. در مورد چوب پلاستیک کپک ها باعث بدرنگ شدن و ایجاد لکه های رنگی مختلف بر روی سطح آن می شوند و از بین بردن آن ها در برخی موارد مشکل است.

rezoomehشرکت ون وود با استعانت از خداوند متعال در سال 1382 در زمینه صنعت چوب و فرآورده های چوبی آغاز به کار نمود و پس از کسب چندین سال تجربه، فعالیت خود را بر روی محصول چوب‌ پلاستیک بعنوان یک محصول سبز و دوست دار محیط زیست متمرکز گردانید. هم اکنون گروه ون وود با استفاده از کادری مجرب و متخصص و با هدف حفظ جنگل ها و محیط زیست به دانش فنی تولید این نوع کامپوزیت ها دست یافته و با راه اندازی خطوط تولید این محصول، گامی بلند در زمینه ارتقاء این صنعت برداشته است.

 

رزومه شرکت