چرا چوب پلاستیک در برابر موریانه ها مقاوم و قابل تخریب نیست؟

no2چند سازه چوب پلاستیک به طور معمول مقاوم به حمله موریانه است و موریانه ها به خصوص موریانه های زیرزمینی نمی توانند آن را مورد تخریب قرار دهند.

 پلاستیک ها موادی هستند که موریانه آن را تخریب نمی کند. چند سازه چوب پلاستیک ترکیبی از پودر چوب و پلاستیک گرمانرم می باشد.

 در چوب پلاستیک پلیمر گرمانرم به طور کامل پودر چوب را احاطه کرده و از دسترس موریانه خارج می کند. فقط در برخی موارد که میزان پودر چوب مورد مصرفی بیش از 70 درصد باشد موریانه ها می توانند سطح چوب پلاستیک را به میزان خیلی کم و ناچیز مورد حمله قرار دهند.


یکی از موارد مصرف مشترک چوب و چوب پلاستیک استفاده در کف پوش سازی، دیوار پوش و نمای ساختمان می باشد. اگر خانه ای در منطقه ای باشد که گزارش حمله موریانه در آن وجود دارد استفاده از چوب به عنوان کف پوش و دیوار پوش توصیه نمی شود چون اگرخانه مورد حمله موریانه واقع شود بدون شک تخریب خواهد شد.

در حالی که اگر از چوب پلاستیک در چنین مناطق و خانه هایی استفاده شود دیگر جای نگرانی نیست. در چنین خانه هایی که از چوب پلاستیک در ساخت آن استفاده شده است چون موریانه ها ماده ای برای تغذیه پیدا نخواهند کرد، دیگر به آن خانه حمله نمی کنند.  

rezoomehشرکت ون وود با استعانت از خداوند متعال در سال 1382 در زمینه صنعت چوب و فرآورده های چوبی آغاز به کار نمود و پس از کسب چندین سال تجربه، فعالیت خود را بر روی محصول چوب‌ پلاستیک بعنوان یک محصول سبز و دوست دار محیط زیست متمرکز گردانید. هم اکنون گروه ون وود با استفاده از کادری مجرب و متخصص و با هدف حفظ جنگل ها و محیط زیست به دانش فنی تولید این نوع کامپوزیت ها دست یافته و با راه اندازی خطوط تولید این محصول، گامی بلند در زمینه ارتقاء این صنعت برداشته است.

 

رزومه شرکت