روف گاردن

baghbam tochal zaferanie 01جبران کمبود فضای سبز با روف گاردن:

در یک عصرگرم تابستانی فکر نکردن به نوشیدن یک نوشیدنی خنک در حیاط منزل در کنار عزیزان و رفع خستگی ، کار دشواری است. اگر به دلیل آپارتمان نشینی از این امتیاز بهره مند نیستید پیشنهاد ما به شما ایجاد یک روف گاردن زیبا و دلنشین متناسب با نیازهای شما است.


از آنجایی که نگهداری از باغچه ها نیازمند زمان بیشتر و مهارت کافی است روف گاردن ها جایگزین بسیار مناسبی برای زندگی شهرنشینی امروزه هستند.
در این میان روف گاردن ها علاوه بر زیبایی و ایجاد محیطی دلپذیر برای زندگی و کار، به بهبود کیفیت هوا به خصوص در نواحی پرجمعیت کمک می کنند. گیاهان چه روی زمین کاشته شده باشند، چه روی دیوارها و یا بام یک ساختمان، قادر هستند علاوه بر جذب گرد و غبار، تولید اکسیژن و خنک کردن شهر در ماه های گرم تابستان (به دلیل خاصیت تبخیر) به گسترش نمای سبز و فضایی طبیعی کمک کنند.

مزایای عمومی روف گاردن:

گسترش فضای سبز و زیستگاه جانوران
کاهش اثرات گرمایی
کاهش آلودگی هوا
کاهش دی اکسید کربن
کنترل دمای شهری
تولید غذا
زیباسازی منظر شهری

 

معایب روف گاردن:

وزن وارده بر ساختمان، این وزن می تواند شامل خاک، وزن گیاهان، مبلمان, آلاچیق، فلاور باکس و … باشد. ون وود از جنس چوب اما فراتر از چوب.

rezoomehشرکت ون وود با استعانت از خداوند متعال در سال 1382 در زمینه صنعت چوب و فرآورده های چوبی آغاز به کار نمود و پس از کسب چندین سال تجربه، فعالیت خود را بر روی محصول چوب‌ پلاستیک بعنوان یک محصول سبز و دوست دار محیط زیست متمرکز گردانید. هم اکنون گروه ون وود با استفاده از کادری مجرب و متخصص و با هدف حفظ جنگل ها و محیط زیست به دانش فنی تولید این نوع کامپوزیت ها دست یافته و با راه اندازی خطوط تولید این محصول، گامی بلند در زمینه ارتقاء این صنعت برداشته است.

 

رزومه شرکت