چوب پلاست ها

مصرف کامپوزیت چوب پلاست، از سال ۱۹۰۰ میلادی در آمریکا آغاز شده است. این محصول در برابر محصولات مشابه در موضوع نمای ساختمان دارای ویژگی های منحصر بفردی است که طراحان را نسبت به استفاده هر چه بیشتر از این محصول راغب میکند. این محصول ترکیبی از پلاستیک بازیافتی و پودر چوب است و در دمایی بالاتر از دمای ذوب پلیمرها با یکدیگر مخلوط میشوند . با توجه به ویژگی پلاستیک بودن آن بسیاری از مشکلات نمای چوبی در این محصول مشاهده نمیشود.

چوب پلاست با توجه به مصرف کمتر چوب طبیعی و استفاده از پلاستیک های بازیافتی محصول دوستدار محیط زیست  معرفی شده است و به دلیل مصرف کمتر چوب در آن نسبت به ترمووود ، از لحاظ قیمت، محصول مقرون به صرفه است.

چوب پلاست ها بدلیل پلاستیکی بودن قابلیت جذب آب ندارند و لذا فاقد مشکلات بیولوژیک چوبها هستند.(مشکلات مانند جذب آب، جذب باکتری و میکروب، خوردگی ناشی از حرارت و ….). چوب پلاست ها، سطحی ضد خش و غیر لغزنده دارند که محصولی مفید و قابل استفاده در کف های مرطوب است. با توجه به هزینه های نگهداری ترموود و رسیدگی سالانه، این محصول  نیازی به نگهداری  ندارند.

ون وود تولید کننده انواع پروفیل های چوب پلاست

جهت مشاهده پروژه های اجرا شده ون وود بر روی لینک زیر کلیک فرمایید

نمونه پروژه ها

همچنین جهت اطلاع از قیمت چوب پلاست ون وود بر روی لینک زیر کلیک فرمایید

قیمت چوب پلاست

تلفن تماس:

09383603809

02126753345

rezoomehشرکت ون وود با استعانت از خداوند متعال در سال 1382 در زمینه صنعت چوب و فرآورده های چوبی آغاز به کار نمود و پس از کسب چندین سال تجربه، فعالیت خود را بر روی محصول چوب‌ پلاستیک بعنوان یک محصول سبز و دوست دار محیط زیست متمرکز گردانید. هم اکنون گروه ون وود با استفاده از کادری مجرب و متخصص و با هدف حفظ جنگل ها و محیط زیست به دانش فنی تولید این نوع کامپوزیت ها دست یافته و با راه اندازی خطوط تولید این محصول، گامی بلند در زمینه ارتقاء این صنعت برداشته است.

 

رزومه شرکت